Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Telif hakkı, marka hukuku, birleşme ve devralma işlemleri ve fikri mülkiyet hakkına ilişkin sözleşmeler, fikri ve sınai mülkiyet hakkına ilişkin çeşitli konularda müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkillerimiz için marka başvuruları yapmakta, fikri haklar hukukuna ilişkin konularda onlara hukuki görüş sunmaktayız.
fikri-ve-sinai-haklar-hukuku
Patent, marka ve telif hakkı ihlali davalarında, lisans sözleşmelerine ve ticari sırların ifşasına ilişkin davalarda müvekkillerimizi temsil etmekteyiz. Türk Patent Enstitüsü’nde tescil edilmiş markalar, patentler ve faydalı modeller hakkında müvekkillerimize araştırma ve inceleme hizmetleri sunmaktayız. Muhtemel marka başvuruları hakkında ön rapor ve değerlendirmeler yapmaktayız. Benzer hizmeti alan adları ile ilgili olarak da vermekteyiz.
Ayrıca, müvekkillerimize fikri ve sınai mülkiyet hakkı ihlali durumunda uygulanacak stratejiler ve potansiyel çözüm seçenekleri konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca, üçüncü kişilerin taleplerine karşı müvekkillerimize gerekli hukuki desteği sağlamaktayız.

    Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz

    * ile işaretli alanlar zorunludur.Bilgileriniz gizli tutulur.Bilgileriniz 3. kişi veya kurumlarla paylaşılmaz.

    Etiketler : fikri haklar, sinai haklar, fikri ve sinai haklar hukuku, izmir, 2019, avukat, hukuk bürosu